Wyniki 2014

OFICJALNE WYNIKI

RAJDU NA ORIENTACJĘ „ORIENTO EXPRESSO” 2014

Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki Rajdu na Orientację „Oriento Expresso”, który odbył się 11.10.2014r. w Porażynie.

WYNIKI OPEN 

Trasa piesza 50 km (TP 50) – SOLO

Miejsce

Nr

Imię i nazwisko

Czas

Zaliczone PK

1.

217

Remik Nowak

4:53:07

21

2.

208

Michał Jędroszkowiak

5:05:24

21

3.

227

Janusz Skowroński

5:16:45

21

4.

204

Piotr Dopierała

5:19:54

21

5.

206

Maciej Gramacki

5:42:13

21

6.

216

Mateusz Niedbała

5:42:13

21

7.

207

Paweł Jankowiak

5:49:55

21

8.

205

Jacek Galla

5:58:53

21

9.

232

Jakub Worona

6:03:24

21

10.

209

Stanisław Kaczmarek

6:06:06

21

11.

225

Marcin Skawiński

6:36:09

21

12.

233

Andrzej Wojciechowski

6:36:15

21

13.

231

Jerzy Ścibisz

7:38:51

21

14.

226

Zbigniew Skierczyński

7:38:54

21

15.

213

Paweł Marczuk

7:52:30

21

16.

220

Jan Parzybut

8:13:11

21

17.

200

Wojciech Bartkowiak

8:13:16

21

18.

201

Sławomir Dec

8:13:17

21

19.

223

Sebastian Rożko

8:25:13

21

20.

230

Piotr Sztangret

8:25:14

21

21.

210

Tomasz Kowalski

8:26:30

21

22.

215

Paweł Mikulak

8:38:55

21

23.

240

Czesław Chmielewski

8:56:04

21

24.

202

Paweł Degórski

9:02:06

21

25.

222

Krzysztof Radziwoń

9:02:29

21

26.

229

Marcin Szarapanowski

9:35:25

21

27.

212

Wojciech Marciniak

9:35:26

21

28.

228

Bartłomiej Skrentny

9:35:27

21

29.

218

Przemysław Nowicki

9:35:29

21

30.

237

Rafał Zielonka

11:44:15

21

31.

238

Michał Zielonka

11:44:16

21

32.

239

Emil Zielonka

11:44:17

21

33.

203

Piotr Denis

9:03:51

20

34.

235

Barbara Wysocka

12:15:57

20

35.

234

Darek Wróbel

6:37:39

14

36.

236

Marianna Zacharyasz

11:52:42

14

37.

221

Łukasz Prętki

11:52:55

14

38.

235

Dariusz Schmidt

12:12:22

7

 

WYNIKI OPEN

Trasa piesza 25 km (TP 25) – SOLO

Miejsce

Nr

Imię i nazwisko

Czas

Zaliczone PK

1.

35

Krzysztof Nowak

2:32:12

10

2.

17

Wojciech Jaworski

2:33:13

10

3.

12

Cezary Gałązkiewicz

2:48:35

10

4.

08

Marek Dolatowski

2:57:07

10

5.

05

Sebastian Czaicki

2:57:17

10

6.

38

Jakub Runowski

2:57:26

10

7.

23

Damian Kurkowiak

2:59:35

10

8.

44

Sebastian Wojciech

3:06:59

10

9.

47

Paweł Wolniewicz

3:12:36

10

10.

30

Marta Murawska

3:18:48

10

11.

32

Piotr Murawski

3:18:49

10

12.

02

Lidia Baksalary

3:18:49

10

13.

48

Daniel Worona

3:19:00

10

14.

40

Michał Sokół

3:22:20

10

15.

41

Damian Szarapanowski

3:36:32

10

16.

49

Magdalena Wróbel

3:37:05

10

17.

34

Tomasz Nawrocki

3:41:44

10

18.

13

Magdalena Gałązkiewicz

3:55:21

10

19.

1

Paweł Bagiński

3:55:25

10

20.

45

Jarosław Wojciechowski

4:13:45

10

21.

25

Piotr Lusina

4:31:39

10

22.

33

Martyna Napieralska

4:58:06

10

23.

29

Dariusz Mocek

4:58:12

10

24.

04

Bartosz Burmistrzak

4:58:19

10

25.

26

Marcin Łodyga

5:19:44

10

26.

9

Jacek Firaza

5:47:30

10

27.

10

Tomasz Firaza

5:47:33

10

28.

11

Wioleta Firaza

5:47:36

10

29.

36

Dawid Piotrowski

5:56:57

10

30.

31

Krystian Lotka

5:57:00

10

31.

19

Andrzej Kaczmarek

5:57:09

10

32.

21

Michał Kerber

5:57:15

10

33.

3

Danuta Borzych

6:03:00

10

34.

37

Bartosz Płóciennik

6:03:06

10

35.

16

Mirosław Horbaczewski

6:03:08

10

36.

42

Paweł Szymkowiak

6:10:50

10

37.

18

Beata Jerzy

6:43:10

10

38.

15

Zuzanna Grzybulska

6:43:20

10

39.

27

Anna Majek

6:44:21

10

40.

39

Monika Sokołowska

6:54:52

10

41.

14

Przemysław Gawroński

6:54:54

10

42.

6

Jarosław Dąbrowski

6:54:54

10

43.

7

Beata Dereń

7:03:15

10

 

WYNIKI OPEN 

Trasa piesza 25 km (TP 25) – PARY

Miejsce

Nr

Imię i nazwisko

Czas

Zaliczone PK

1.

Honorata Janowicz

Grzegorz Wydrych

3:17:02

10

2.

Alicja Kozłowska

Waldemar Binkowski

3:18:53

10

3.

Lidia Hajduk

Jacek Hajduk

3:22:15

10

4.

Joanna Drymel

Piotr Drymel

3:57:37

10

5.

Grzegorz Gamrowski

Magdalena Stępień

3:57:45

10

6.

Aleksandra Jachimczyk

Wojciech Jachimczyk

4:32:00

10

7.

Julita Wasyl

Artur Geremek

4:32:04

10

8.

Monika Zalewska

Dominik Zalewski

4:32:32

10

9.

Beata Bąk

Mirosława Worona

5:16:31

10

10.

Agnieszka Lester-Szymańska

Łukasz Szymański

5:23:59

10

11.

Gizela Rakowska

Mikołaj Grandke

6:10:50

10

12.

Małgorzata Majek

Jarosław Majek

6:44:30

10

13.

Zuzanna Bogucka

Andrzej Skupień

0:56:18

1

 

Trasa rodzinna 10 km (TR 10)

Miejsce

Nr

Imię i nazwisko

Czas

Zaliczone PK

1.

314 a

314 b

Karolczak Piotr

Karolczak Bernard

1:45:26

8

2.

306 a

306 b

306 c

Mantas Tomasz
Mantas Barbara
Mantas Paulina

1:50:38

8

3.

305a

305b

305c

Hojka Karol
Muszyńska Joanna
Żychlińska Daria

2:06:20

8

4.

307a

307b

307c

Michalak Anna

Michalak Arkadiusz

Michalak Zofia

2:28:29

8

5.

308a

308b

Paul Marcin

Paul Oliwier

2:48:24

8

6.

300a

300b

Banach Joanna

Banach Tomek

3:24:02

8

7.

302a

302b

302c

Cichecki Paweł

Cichecki Gracjan

Cichecki Julian

3:24:05

8

8.

310a

310b

Tymbarski Krzysztof

Tymbarski Wojciech

3:24:06

8

9.

309a

309b

309c

Tomaszewska Kasia

Tomaszewski Tadek

Tomaszewska Ania

3:26:25

8

10.

313a

313b

313c

Węsierska Renata

Węsierska Maciej

Węsierski Wojtek

3:26:58

8

11.

303a

303b

303c

303d

Gałka Roman

Gałka Monika

Gałka Sylwia

Gałka Ewelina

3:51:14

8

12.

312a

312b

312c

Gos Karolina

Wajs Darek

Wajs Michalina

4:04:36

7

13.

301a

301b

301c

301d

301e

Burdzińska-Łangowska Lidia

Łangowski Jacek

Łangowska Ada

Łangowski Maciej

Śmierzchalska Elżbieta

3:53:26

6